Holding AKESO se zúčastnil prvního ročníku odborné konference Medidays

25. 1. 2023

Dvoudenní akce plná přednášek, diskusí a workshopů Medidays 2023 se uskutečnila 20.-21. 1. 2023 ve Vienna House Andel´s Prague. Jde o vůbec první ročník, který vznikl ve spolupráci zdravotnických spolků v čele s Mladými lékaři a Mladými lékárníky. Součástí programu byl rovněž veletrh práce, jehož účastníkem se stal i náš zdravotnický holding.

Záštitu nad celou akcí převzal Ministr zdravotnictví ČR Vlastimil Válek a po celé dva dny bylo možné se účastnit panelových diskusí s významnými hosty a diskutujícími nad aktuálními zdravotnickými tématy, jakými byly například zdravotnické mise do rozvojových zemí či specializační vzdělávání lékařů. Paralelně s odbornými diskusemi probíhaly workshopy pro mediky i vystudované lékaře.

Do prvního ročníku Medidays byl zahrnut i veletrh práce. Vystavovatelé měli možnost se setkat a oslovit se svojí nabídkou spolupráce nejen studenty lékařských fakult a farmacie, ale i absolventy, kteří již někde pracují.

Pro holding AKESO byly Medidays první náborovou akcí v letošním roce a v návaznosti na roky předešlé bude i dále aktivním účastníkem ostatních veletrhů, které se s pravidelností v České republice pořádají. Akce tohoto typu dávají našemu zdravotnickému holdingu příležitost ještě více prohlubovat povědomí o značce AKESO jakožto dobrém zaměstnavateli, který má svým stávajícím či novým zaměstnancům rozhodně co nabídnout.

Galerie