prohlédnout si oddělení ×

Ambulance AKESO POLIKLINIKY

Z hlediska lékařských odborností je poliklinika zaměřeno především na péči o matky, děti a dospívající. Jako moderní poskytovatel diagnostické a ambulantní péče však zajišťujeme i vybrané zdravotní služby pro dospělé pacienty. AKESO POLIKLINIKA tak nabízí své služby pro celou rodinu, ve velmi příjemném prostředí, s nejmodernější zdravotnickou technikou a digitálním provozem - tedy bez zbytečného papírování. Naše poliklinika navazuje na zdravotnickou péči Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnici Beroun. Naše zařízení jsou smluvními partnery všech pojišťoven.

Naše AKESO POLIKLINIKA nabízí ve svých ambulancích široké spektrum zdravotních služeb pro děti, dorost i dospělé. Ve zkratce poskytujeme:

 • preventivní, léčebnou i dlouhodobou péči o klienty od novorozeneckého věku až do mladé dospělosti
 • radiodiagnostická vyšetření na nejmodernější magnetické rezonanci i rentgenových a ultrazvukových přístrojích
 • léčbu horních a dolních cest dýchacích, alergologická vyšetření a další péči z oblasti dětské pneumologie a alergologie
 • prevenci a léčbu onemocnění podpůrného a pohybového aparátu, a to jak pro děti, tak i pro dospělé
 • komplexní gynekologickou péči o děti, dospívající a těhotné
 • terapii novorozenců, kojenců a batolat Vojtovou metodou včetně screeningového vyšetření 
 • všeobecnou péči o pediatrické neurologické pacienty
 • vyšetření a sledování dětí s vrozenými srdečními vadami v rámci ambulance dětské kardiologie 
 • dlouhodobou péči o rizikové novorozence
 • řešení celého spektra poruch výživy od neprospívání po obezitu
 • poradenství v oblasti dětské urologie
 • poradentství v oblasti infantilních hemangiomů
 • léčbu zánětlivých, degenerativních a metabolických onemocnění skeletu u dospělých pacientů
 • vysoce přesné a časově nenáročné rozbory krve a moči v naší specializované odběrové místnosti

Radiodiagnostika

Objednání: 14 111

Objednejte se přes online formulář ZDE.

Pro kvalitní vyšetření našich klientů máme v AKESO POLIKLINICE k dispozici špičkovou techniku: magnetickou rezonanci Siemens Magnetom Vida o síle magnetického pole 3 Tesla a rentgen Siemens Ysio Max.
 
Magnetom Vida je nejmodernější zobrazovací přístroj, který dokáže vyšetřit pacienty bez ohledu na jejich tělesnou konstituci ve velmi vysokém rozlišení a v krátkém čase. Přístroj má v podložce zabudovány senzory, které umožňují detekci pohybu pacienta a odrušení pohybů z volného dýchání. Lékaři tak získají bezkonkurenční obrazovou dokumentaci pro stanovení správné diagnózy.
 
Pacientům, kteří se obávají pobytu v uzavřeném prostoru, nabízíme po dobu vyšetření speciální brýle s audiovizuálním programem. Tato unikátní technologie zároveň podstatně usnadňuje a zpříjemňuje vyšetření malých dětí.
 
Unikátní rentgenový přístroj Siemens Ysio Max nabízí současný pohyb ve všech osách. Je natolik variabilní, že zvládá snímkovat i pacienty na invalidních vozících. Disponuje funkcí Automatic Ortho, která zrychluje proces vzniku dlouhých snímků, například u dolních končetin a páteře. Je schopen vytvořit až čtyři snímky vybrané oblasti najednou, automaticky určit požadovaný počet expozic a spojit je do jednoho složeného obrazu. Výborných výsledků dosahuje i při menších dávkách záření, což je důležité při vyšetřování dětí
 
V poliklinice máme k dispozici kvalitní ultrazvukové přístroje, které umožňují široké spektrum vyšetření orgánů dutiny břišní, měkkých tkání, cév či srdce. Jsou vhodné i pro vyšetřování dětských pacientů.

Všem klientům doporučujeme zhotovení záznamu z vyšetření na CD nosič. Tuto obrazovou dokumentaci můžete využít pro případné další konzultace s ostatními odbornými lékaři. Poplatek za zhotovení CD nosiče činí 150 Kč.

Přečtěte si více o přípravě na radiodiagnostická vyšetření:

Personální obsazení


Ordinační doba

Den Hodiny
Po 7:00 – 22:00
Út 7:00 – 22:00
St 7:00 – 22:00
Čt 7:00 – 22:00
7:00 – 21:00
So 8:00 – 20:00
Ne 8:00 – 20:00
Umístění v nemocnici

Budova A - přízemí