Nové vydání magazínu NÉA

29. 12. 2022

Zimní číslo magazínu NÉA je vám k dispozici ve všech našich zdravotních zařízeních. Všechna vydání si můžete přečíst i na našich webových stránkách.

Rehabilitace je týmová práce, při níž spolupracují různí lékaři i oddělení a je jedním z hlavních pilířů Rehabilitační nemocnice Beroun.

V novém vydání NÉA vám přinášíme rozhovor s primářkou Rehabilitačního centra Jana Calty MUDr. Milenou Kolářovou, která je přesvědčena, že u nás léčíme nejen tělo, ale i duši. „Lidé velmi kladně hodnotí, že se k nim chováme slušně a že se tu na ně všichni usmívají. Ale pochopitelně pozitivně hodnotí i profesionalitu a výsledek.“

Péči o duši se budeme v příštím roce věnovat o to více, protože se blíží otevření Centra duševní rehabilitace. V NÉA si tak můžete přečíst i o tom, jak bude vypadat den pacienta v centru a o přístupu k léčbě, kterou jsme představili na konferenci pro odbornou veřejnost.

Za přečtení určitě stojí i rozhovor s Viktorií Vlasákovou, DiS., dentální hygienistkou a novou posilou zubního oddělení, která popsala, jak vypadá první návštěva u hygienistky a popsala důležitost preventivní stomatologické péče.

Věděli jste, že zhruba 90% pacientů k artroskopické operaci přijmeme v den zákroku a odchází už 4 až 6 hodin po něm? Takové zázraky umíme v Artroskopickém centru Rehabilitační nemocnice Beroun.

Zimní číslo NÉA je opět nabité informacemi a my vám přejeme příjemné čtení.