Ambulance rehabilitačního lékaře v AKESO POLIKLINICE

22. 1. 2024

Bolí vás záda? Máte problémy s pohybovým aparátem? Nebo jen chcete dbát na správné držení těla a předcházet tak zmiňovaným problémům? Přesně pro vás AKESO POLIKLINIKA rozšířila svůj lékařský team o nového kolegu, rehabilitačního lékaře MUDr. Filipa Nemčoka.

MUDr. Nemčok ordinuje nově přímo v budově D v 11. patře AKESO POLIKLINIKY a nabízí své služby jak dospělým, tak i dětem od 6 let.

K objednání nepotřebujete žádanku od praktického lékaře, ani jiné doporučení. Stačí zavolat na telefonní číslo naší recepce 14 111 a objednat se na první konzultaci. Vyšetření je hrazeno ze systému zdravotního pojištění.

MUDr. Nemčok má za sebou dlouholetou praxi v oboru rehabilitace a přináší s sebou bohaté zkušenosti v diagnostice a léčbě různých onemocnění pohybového aparátu. Specializuje se na individuální plánování rehabilitační péče, zaměřené na obnovení funkce a zlepšení kvality života pacientů. Jeho přístup k léčbě spočívá v komplexním a personalizovaném přístupu, který respektuje jedinečné potřeby každého pacienta.

V našem stále se rozšiřujícím rehabilitačním oddělení AKESO POLIKLINIKY poskytujeme celou řadu služeb:

  • diagnostika a léčba onemocnění pohybového aparátu
  • fyzioterapie a rehabilitační cvičení
  • individuální plánování a sledování rehabilitačního procesu
  • konzultace týkající se prevence a správy chronických bolestí pohybového aparátu