Nastávajícím rodičům nabízíme 4D ultrazvuk a těhotenskou masáž

28. 3. 2022

V gynekologických ambulancích AKESO POLIKLINIKY v pražských Nových Butovicích zajišťujeme ženám komplexní péči, a to i během těhotenství. Kromě běžné péče v rámci prenatální poradny nabízíme i moderní služby, které vám zpříjemní čekání na vaše miminko.

4D ultrazvuk

Nabízíme vám jedinečnou možnost zachytit vzpomínky a tvář plodu v děloze již na počátku jeho vývoje. 4D ultrazvuk umožňuje reálné zobrazení miminka v prostoru a čase. Díky nejmodernější technologii 3D/4D ultrazvuku mají nastávající rodiče možnost vidět obličej, výraz a pohyby plodu a společně se radovat z prospívajícího miminka.

Vyšetření trvá 30 až 40 minut a odnesete si od nás záznam ve formě fotografie a videa na flash disku. Objednat se můžete na altoa.cz/gynekologie.


Relaxační těhotenská masáž

Masáže pro těhotné jsou prováděny velmi jemnou a šetrnou masážní technikou a jsou vhodné pro každou nastávající maminku, která si chce své těhotenství a přípravy na příchod miminka zpříjemnit a užít si tak jedinečnou chvilku pohody a péče o sebe samu. Relaxační těhotenská masáž ulevuje od bolestí hlavy, zad a šíje, pocitu těžkých nohou, při nevolnostech a dalších těhotenských obtížích. Jedná se o naprosto bezpečnou techniku, která přináší
fyzické, psychické a v neposlední řadě i emocionální uvolnění.

Objednat se můžete na altoa.cz/relaxacni-tehotenska-masaz.