4.5. jsem si zpusobila odlomeni apexu fibuly hlezna. 15.6. mi byla u vás sundana orteza a bylo konstatovano uplne zhojeni. Kotnik však dosud silne otéká. Staci chlazeni,masti a čas, nebo znovu vyhledat vaši ordinaci? Dekuji Hana Benesova
Dobrý den, apex fibule se leci konsevativne, otok muze trvat ½ roku. S pozdravem MUDr. M. Pastucha